FIRSAT ÜRÜNLERİ - İvİ Çocuk Odası Halıları - Eğlence , Oyun ve Aktivite Ürünleri

Toplam 8 ürün listelendi


Eğlenceli ve Çocuklarımızın Hayal Dünyasını Geliştirecek 3D Oyun Halıları İvi.com’da!

Evlerimizin en iyi şekilde dekore edilmesindeki tamamlayıcı unsur kullandığımız halılardır. En doğru tercih ile seçtiğimiz halılar oda ve salonları tamamen tamamlayıcı unsur olarak görülebilmektedir. Kış şartlarında zemini izole ederek ev sıcaklığını koruma konusunda da önemli bir paya sahiptir. Odalarımızda tercih edeceğimiz halıların odayı yansıtması önceliktir. Bu sebeple çocuk ve bebek odalarında kullanacağınız çocuk halıları için kaliteli ve doğru adresi bulmak önemlidir.

Çocuk Odasına Uygun Halı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Evimizde dekore etmekten keyif duyacağınız en neşeli oda çocuk odasıdır. Bu nedenle çocuk odasının en önemli yapı taşı da çocuk halısıdır. Çocuk halısı da çocuklara özgü renkleri ve desenleri içermeli ve odayı yansıtmalıdır. Çocuk odaları çocuklarımızın enerjisini dinamizmini yansıtacak çocuk halı modelleri ile tamamlanabilmektedir.

Tasarımın yanı sıra çocuk halıları eğitici ve öğretici olmalıdır. Eğitici ve öğretici oyun halıları çocuğunuzun bilişsel gelişimine yardımcı olmaktadır. Bu sebeple çocuk odası halılarının daha işlevsel halıların tercih edilmesi gereklidir.

Çocuk Halısı Tercihinde Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Farklı tasarım ve ebatlarda çocuk halısı modelleri arasından en iyi seçimi yapmak için çocuğunuzun hayal gücünü yansıtacak halı seçmeye özen göstermeniz gereklidir. Fakat tasarım ve ebadın dışında da bazı özelliklerinde seçtiğiniz halıda olması önem arz etmektedir. Satın alacağınız çocuk halısının başlıca olarak anti alerjik, anti bakteriyel ve çocuğunuzun sağlığına vermeyecek özelliklere sahip olması gereklidir. Çocuklarımızın bağışıklığı yetişkinlere oranla daha zayıf olduğu için toz ve kir tutmayan sağlıklı çocuk halıları tercih edilmelidir.

Kaydırmaz taban çocuk halıları, gün boyu enerjilerine dayanmalı onların oyun keyfini güvende tutması gereklidir. Çocuk halılarının düşme ve çarpma gibi risklere karşı yumuşak dokulu olması çocukları ciddi şekilde yaralanmasını ve güvenle oyun oynamalarına karşı güvende tutar. Yumuşak dokulu çocuk halıları çocuğunuzun cildine zarar vermeyecek dokuda olmalıdır. Bu sayede çocuklar yumuşak çocuk odası halısı üzerinde yuvarlanarak cildine zarar vermeden oyunlarını rahatlıkla oynayabilmektedirler.

Bunun dışında seçimlerinizde çocuk halısı modelleri çocuğunuzun özgür ruhunu desteklemelidir. Çocuğunuzun gelişiminde çocuk odası halıları önemli rol almaktadır. Seçilen halının çocuk odası dekoruna ve temasına uyum sağlaması da göz önünde bulundurulmalıdır.

3D Çocuk Oyun Halısının diğer halılardan farkı nedir?

Üreticisinden tüketiciye direkt sevk edilen, Avrupa standartlarında %100 yerli olarak üretilen İvİ Çocuk Odası Halıları`nın resmi satış sitesidir. Ürünlerimiz Türkiye`nin Her Yerine Hızlı Kargo ile gönderilir.
Sağlıklı: 
Antialerjik, anti-statik, toksik madde içermeyen boyalar ile 1.sınıf kalitede üretilen %100 polipropilen oyun halıları, uluslararası bağımsız laboratuvarlarca test edilip, Avrupa Çocuk Güvenlik standartlarına uygunluğu onaylanmıştır.Mimarlar tarafından geliştirilen sıra dışı ve etkileyici İVİ tasarımları çocukların dikkatini uzun süre üzerinde toplar. Ekranın zararlı etkilerinden uzak tutarak hayal gücünün gelişmesine, beyin ve göz sağlığını korumasına yardımcı olur.
Paylaşım zemini:
 Çok önemli işlerimiz bitmeden çocuklarımız büyüyüverir. Yoğun bir günün ardından yumuşacık halınıza uzanarak hem dinlenin, hem de oyunlarına eşlik ederek bağlarınızı güçlendirin, keyifli anılar biriktirin.
Yardımcı: 
Ebeveynler olarak bazen zamana ihtiyaç duyarız. İVİ nin miniklere heyecan veren oyun halıları, siz çalışırken veya dinlenirken, ihtiyacınız olan her an özel çantası içerisinde yardıma hazır. Keyifle oynayabilecekleri mini boylarını istediğiniz yere kolayca taşıyın.
Ekonomik: 
Sürekli yeni oyuncak alımına ihtiyaç duymadan, aynı oyuncaklar ile her gün farklı oyunlar kurabilmesinin keyfine varın.  

   
Alışveriş Sepeti
 
 
Hesabım